KÉZMŰ Közhasznú Nonprofit Kft.

Feladatok

  • Havi bérszámfejtési feladatok és az ezzel kapcsolatos adminisztrációk ellátása
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása (táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek)
  • Adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Bérügyi statisztikák készítése
  • Be- és kilépő munkavállalók béradatainak rögzítése
  • Letiltások kezelése
  • Bérekkel, juttatásokkal és azokat érintő levonásokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, a saját területéhez tartozó ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Statisztikák és kereseti kimutatások készítése

Elvárások

·       Társadalombiztosítási és bérügyintézői végzettség

·        3-5 év bérügyintézői tapasztalat

·        TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat

·        Szükséges jogszabályok naprakész ismerete

·        MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, elsősorban Excel tudás

·        Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

·        Babér bérszámfejtő rendszer ismerete

·        TB kifizetőhelyi szervezetnél szerzett tapasztalat

·        Megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat

Lokáció

Cég: Főkefe
Régió: Közép Magyarország
Megye: Pest
Járás: Budapest Laky Adolf utcai Járás
Cím: 1145 Budapest, Laky Adolf u 41-49.
36204879250